Šaty

Svatební šaty

Za svou dobu existence salonu Bibien jsme zapůjčili přes 1500 svatebních šatů, obleků

Svatební šaty

Nabízíme širokou škálu svatebních šatů od jednoduchých elegantních po nádherné krajkové a šaty s volány i vlečkou. Různorodost zvolených materiálů a barev, klasické, tak i moderní střihy, tradičně bílé až po stále oblíbenější barvu ivory umožní výběr těch, které jste si zvolila a vysnila. V případě možnosti a potřeby lze šaty upravit pro Vaši postavu.

Společenské šaty

Vybírat můžete z pestré palety barev. Šaty jsou díky propracovanosti jednotlivých modelů od splývavých až po bohaté suknice vhodné na plesy, maturitní plesy a slavnostní příležitosti. Správná volba šatů zdůrazní Vaši osobnost. Rádi Vám, díky své praxi a zkušenosti s výběrem pomůžeme.

Pánské obleky

Dovolujeme si nabídnout velký výběr obleků tradičního i sportovně projmutích střihů. Různé odstíny světlejších, tmavých, modrých i s jemným proužkem či moderně lemovanými, využijete nejen na svatbu ale i slavnostní večeři, kulturní události i firemních večírků.

Dívčí šaty

Pro malé slečny a družičky můžete vybírat z velkého množství bílých i ivory šatů. Šaty lze dozdobit a sladit do barvy svatební nebo sváteční události. Vybírat můžete od velikosti. ....

Chlapecké obleky

Pro malé gentlemany nabízíme obleky černé barvy ve velikostech .. Obleky doplníme vhodnou barvou košile, kravaty nebo motýlka.

Doplňkové zboží

Dovolujeme si Vám nabídnout doplňkové zboží pro dámy i pány. Originální ručně vyrobenou bižuterii, bižuterní sety, čelenky, korunky i různé vlasové doplňky v mnoha odstínech a způsobu upevnění. Dále podvazky, svatební ozdoby a přízdoby, oblíbené svatební bublifuky, balonky, plátky růží, vyvazkove stužky, sáčky na rýži atd. Máte možnost výběru z velkého množství svatebních oznámení, pozvánek a jmenovek. Možnost objednání svatebních košíčků na výslužku v různých odstínech, velikostí a podle posledních trendů.  

Kdekoliv se obléknete, ale u nás si vyberete.